Pracownicy Instytutu

Władze

 

m_kocur

Prof. zw. dr hab.
Mirosław Kocur

Dyrektor Instytutu Kulturoznawstwa

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 27, III p.
środy, 13.00-14.00.
czwartki, 15.30-16.30
miroslaw.kocur@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
r_tanczuk

Dr hab. Renata Tańczuk

Zastępca Dyrektora IK
do spraw dydaktycznych

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 26
wtorki, 9.00-10.00
czwartki, 14.30-15.30
renata.tanczuk@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
k_lukasiewicz

Dr Krzysztof Łukasiewicz

Kierownik Studiów Niestacjonarnych

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 10
wtorki, 15.15 - 16.15
środy, 9.00 - 10.00
krzysztof.lukasiewicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...

 

Pracownicy

 

admin-ajax.php (Custom) (2)

Dr Magdalena Barbaruk

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 16.00 - 17.00
środy, 11.15 - 12.15
magdalena.barbaruk@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
PJFerenski

Dr Piotr Jakub Fereński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
czwartki, 10.15-11.15
piątki, 15:30-16:30
piotr.ferenski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
h_jaxa

Dr Hanna Jaxa-Rożen

Konsultacje:
ul. Kuźnicza, sala 210A
poniedziałki, 8.30 - 9.00
czwartki, 9.15 - 10.45
hanna.jaxa-rozen@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
koczanowicz

Dr Dorota Koczanowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 16.00 - 17.00
czwartki, 14.30 - 15.30
dorota.koczanowicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
m_kozubek

Dr Małgorzata Kozubek

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
poniedziałki, 17:00 - 18:00
piątki, 16:30 - 17:30
malgorzata.kozubek@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
Jacek-Malczynski

Dr Jacek Małczyński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, sala 7
środy, 11.40 - 12.40
piątki, 15.45 - 16. 45
jacek.malczynski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
MMatysek

Dr Magdalena Matysek

Konsultacje:
ul. Kuźnicza 49a, s. 210A
piątek 10.02, 11.00-13.00
wtorek 21.02, 10.00-12.00
magdalena.matysek-imielinska@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
nahirny

Dr Rafał Nahirny

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, s. 7
poniedziałki, 9.30-11.30
rafal.nahirny@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
nieracka

Dr hab. Agnieszka Nieracka, prof. UWr.

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, s. 22
środa 14 czerwca godz. 14.00 - 15.30
poniedziałek 26 czerwca godz. 15.00 - 16.00
agnieszka.nieracka@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
a_nobis

Dr hab. Adam Nobis,
prof. UWr.

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok 8
wtorki 9.00-11.00
adam.nobis@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
j_schindler

Dr Jacek Schindler

Konsultacje:
Kuźnicza 49-55, p. 210
wtorki, 10.30 - 11.30
czwartki, 16.30 - 17.30
jacek.schindler@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
stabrowski

Dr Marcin Stabrowski

Konsultacje:
ul. Kuźnicza 49, pok 210 A
poniedziałki, 14.00 - 15.00
wtorki, 11.30 - 12.30
marcin.stabrowski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
i_topp

Dr hab. Izolda Topp-Wójtowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 21, III p.
poniedziałki, 11:30 – 12:30
piątki, 8.00 – 9.00
izolda.topp-wojtowicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
dr Dorota Wolska

Dr hab. Dorota Wolska,
prof. UWr

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 10
środy, 10.30 - 12.30
dorota.wolska@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...