Pracownicy Instytutu

Władze

 

m_kocur

Prof. zw. dr hab.
Mirosław Kocur

Dyrektor Instytutu Kulturoznawstwa

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 27, III p.
środy, 13.00-14.00.
czwartki, 15.30-16.30
miroslaw.kocur@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
r_tanczuk

Dr hab. Renata Tańczuk, prof. UWr

Zastępca Dyrektora IK
do spraw dydaktycznych

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 26
wtorki, 9.00-10.00
czwartki, 10.45-11.45
renata.tanczuk@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
k_lukasiewicz

Dr Krzysztof Łukasiewicz

Kierownik Studiów Niestacjonarnych

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 10
wtorki, 8.30 - 9.30
środy, 8.15 - 9.15
krzysztof.lukasiewicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...

 

Pracownicy

 

admin-ajax.php (Custom) (2)

Dr Magdalena Barbaruk

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 11.25 - 12.25
środy, 16.45 - 17.45
magdalena.barbaruk@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
PJFerenski

Dr Piotr Jakub Fereński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
środy, 12.45-13.45
piątki, 11:30-12:30
piotr.ferenski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
jaxa-rozen2

Dr Hanna Jaxa-Rożen

Konsultacje:
ul. Kuźnicza, sala 210A
wtorki, 9.30-10.45
piątki, 8.15-9.00
hanna.jaxa-rozen@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
djunke

Dr Dawid Junke

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 7
poniedziałki, 12.30 - 13.30
czwartki, 13.25 - 14.25
dawid.junke@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
koczanowicz

Dr Dorota Koczanowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 15.45 - 16.45
środy, 12.30 - 13.30
dorota.koczanowicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
m_kozubek

Dr Małgorzata Kozubek

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
czwartki, 17:30 - 18:30
piątki, 14:00 - 15:00
malgorzata.kozubek@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
Jacek-Malczynski

Dr Jacek Małczyński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, sala 7
wtorki, 9.30 - 10.30
środy, 10.15 - 11. 15
jacek.malczynski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
MMatysek

Dr Magdalena Matysek-Imielińska

Konsultacje:
ul. Kuźnicza 49a, s. 210A
środa, 6.09, 9.00-10.00
środa, 13.09, 9.00-10.00
środa, 27.09, 9.00-10.00
magdalena.matysek-imielinska@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
nahirny

Dr Rafał Nahirny

Konsultacje we wrześniu 2017:
ul. Szewska 50/51, s. 7
poniedziałki, 9.00-10.00
rafal.nahirny@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
nieracka

Dr hab. Agnieszka Nieracka, prof. UWr.

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, s. 22
środa 14 czerwca godz. 14.00 - 15.30
poniedziałek 26 czerwca godz. 15.00 - 16.00
agnieszka.nieracka@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
a_nobis

Dr hab. Adam Nobis,
prof. UWr.

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok 8
poniedziałki, 9.00-10.00
piątki, 10.30-11.30
adam.nobis@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
j_schindler

Dr hab. Jacek Schindler

Konsultacje:
Kuźnicza 49-55, p. 110a
poniedziałki, 12.30 - 13.30
czwartki, 10.45 - 11.45
jacek.schindler@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
stabrowski

Dr Marcin Stabrowski

Konsultacje:
ul. Kuźnicza 49, pok 210 A
poniedziałki, 11.30 - 12.30
środy, 12.30 - 13.30
marcin.stabrowski@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
i_topp

Dr hab. Izolda Topp-Wójtowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 21, III p.
poniedziałki, 11:30 – 12:30
piątki, 8.00 – 9.00
izolda.topp-wojtowicz@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
dr Dorota Wolska

Dr hab. Dorota Wolska,
prof. UWr

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 10
poniedziałki, 13.30-14.30
wtorki, 10.30-11.30
dorota.wolska@uwr.edu.pl

Więcej informacji ...
zamorska

Dr Magdalena Zamorska

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 14.00 - 15.00
środy, 10.45 - 11.45
magdalena.zamorska2@uwr.edu.pl
wroc.academia.edu/MagdalenaZamorska

Więcej informacji ...